В Chalet - унікальна магічна атмосфера. Тут кожен відвідувач знайде місце сили для відновлення життєвої енергії.

Не останню роль в цьому відіграють інтер'єрні елементи.

Дизайн інтер'єру створений архітектором Ганною Десятінчук-Папушенко та відзначений її авторським стилем.

Image

Простір поділений на кілька зон: камінний зал, круглий кабінет, просторий загальний зал для банкетів з контактною барною стійкою, сигарна кімната і бюро вин з акваріумом для устриць і морських гадів. Бар і кабінет розділяє винний стелаж з оніксу з ефектним м'яким підсвічуванням.

Image

Важливе місце в створенні настрою належить кольору - королівський синій і благородна охра доповнюють відкритий вогонь каміна.

Image

 Простір залу наповнений грою світла і віддзеркалень завдяки безлічі дзеркальних і глянцевих поверхонь. Різні світлові сценарії дарують нові враження в різний час доби. Декоративні акценти радують око різноманіттям текстур натуральних матеріалів - дерева, каменю, міді, скла.

Image

Стильна і одночасно невимушена атмосфера сприяє як діловим зустрічам, так і романтичним. У залах витриманий баланс присутності і приватності.

"Тільки уявіть, ви сидите за столом, виготовленому з масиву столітнього дуба, а над ним - справжній витвір мистецтва, масивна люстра, що складається з 100 скляних декоративних елементів. Неокласичний стиль в меблях та інтер'єрі надихнув нас на створення нової гастрономічної концепції", - каже директор ресторану Ірина Тарасова.

Коли переходиш із залу в зал в Chalet Equides, ніби читаєш захоплюючу історію, закодовану дизайнером у кожній деталі інтер'єру і мальовничих полотнах, спостерігаючи за грою світла в відображенні онікса і бронзи, відчуваєш неквапливу атмосферу і респектабельність заміського клубу.

Image
Image
Image